Joy logo

appointment2


Warning: Creating default object from empty value in /home1/joynow/public_html/manifest-joy.com/components/com_k2/views/itemlist/view.html.php on line 162
Boob Job - Implantų rūšys

Boob Job - Implantų rūšys

Šie implantai turi silikono gelio užpildymą silikono apvalkaluose. Daugelis ponios pasirenka šias medžiagas, nes jie iš tikrųjų labiau linkę žiūrėti į ląsteles, palyginti su druskos implantais.
1992 m. FDA uždraudė parduoti šiuos implantus dėl susirūpinimo dėl nutekėjimo. Nepaisant to, buvo atliktas išsamus vertinimas irkrutines didinimas 2006 m. FDA panaikino apribojimą 2 tiekėjams, taigi moterys gali padidinti krūtinius, tačiau šiuo metu pelnas tampa krutu didinimas.
Sūriai užpildyti implantai yra pateikiami kartu su druskos preparatu ir taip pat kaip ir silikono implantai, jie gali taip pat išsilieti ir plyšti. Moterims, kurios pasirenka silikono implantai, turėtų būti atliekami magnetiniai vibracijos vaizdavimo patikrinimai, atliekami jų implantais, siekiant užtikrinti, kad nebūtų ašarų.
Be to, kad pasirinktumėte implanto natūra, krūtų padidinimo klientams reikia pasirinkti savo formą. Kontūriniai implantai, kurie dar labiau išlaiko formą, panašūs į natūralų moteriškojo krūtinės nuolydį. Apvalūs implantai yra visiškai suapvalinti, plėtojant mažiau natūralią, ypač ryškią formą, tokią, kaip parodyta iš apatinio trikotažo.
Geriausias būdas rinktis implantus jūsų boob darbui. Chirurginis gydymas yra investuoti laiko kalbėti su Gydytojas. Peržiūrėkite prieš ir po įvairių procedūrų, naudojant skirtingus implantus, nuotraukas, jaučiatės silikono ir druskos užpildytų implantų pavyzdžių ir pasitarkite su savo medicinos specialistu, ko norite pasiekti. Su savo gydytojo pagalba galėsite pasirinkti geriausius įmanomus implantus, kad išvystytumėte norimą išvaizdą!
Jei gyvenate Savannah, gali padidėti natūralus vaizdas. Prieš pasirenkant gydymą, pasakykite apie implantų rūšis savo medicinos specialistui.Salino užpildyti implantai yra pateikiami su druskingomis priemonėmis ir, pavyzdžiui, silikono implantais, jie taip pat gali nutekėti ir plyšti. Moterims, kurios pasirenka silikono implantai, magnetinio rezonanso tomografai turi būti reguliariai vertinami ant jų implantų, kad įsitikintumėte, jog nėra jokių plyšimų.
Be to, kad pasirinktumėte implanto rūšį, krūtinės padidinimo klientams reikia pasirinkti jo formą. Peržiūrėkite prieš ir po gydymo nuotraukų, naudodami krutu didinimą, skirtingus implantus, pajusite silikoną, taip pat druskos užpildytus mėginių implantai ir aptarkite su savo gydytoju tiksliai, ko norite pasiekti.

Website URL:

Stay in Touch

Sign up to recieve the latest news, updates and special offers.

facebook This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. 5

Address

  • 7009 Caroll Avenue,
  • Lower Level
  • Takoma Park, MD 20912
  • 301 270 2801

Get Directions

Testimonials